Головна Новини Напрямки діяльності Електронний облік Бухгалтерський облік Звіт виробничого плану Статистичніформи Форми № 1-12 Продукція Профспілки Контакти Виробнича програма Перелік відомостей, що становлять службову інформа
 
 
Профспілки

Профспілки

Профспілкова організація державного підприємства «Рогатинське лісове господарство» входить в структуру обласної та галузевої профспілки працівників лісового господарства України. Створена в серпні 1995 року. Діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», інших законодавчих актів України. Є добровільною, неприбутковою, самостійною громадською організацією, яка об’єднує працівників лісгоспу, які підтримують Статут профспілки. 

Основною метою діяльності і завданням профспілки є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки у відносинах з роботодавцем, здійснює громадський контроль за станом охорони праці та оздоровлення членів профспілки.

Профспілка від імені працівників веде переговори та укладає колективний договір з роботодавцем, здійснює контроль за їх виконанням, домагається реалізації права членів профспілки на працю, підвищення життєвого рівня кожного працівника на підставі справедливої оплати праці, надає матеріальну допомогу.

Профспілка виступає на захист прав людини праці. Кожен працівник повинен мати певні гарантії: працювати і бути впевненим у завтрашньому дні, одержувати гідну заробітну плату і забезпечувати свою родину, виконувати свою роботу у безпечних та належних умовах праці.

Соціально-економічна й фінансова криза, політична нестабільність, постійне реформування лісової галузі, природні катаклізми – це ознаки останніх років.

 

 
 

© 2014 Рогатинське лісове господарство.